Anasayfa > Hizmetlerimiz > Gününde Evden Eve Nakliyat

Ankara Özerdem nakliyat gününde nakliyat hizmetiyle buluşturan ilk ve tek bir firmadır. Özerdem nakliyat 2000 yıllında gününde nakliyat hizmeti vermektedir. Gününde nakliyat nasıl olur diye söylenmektedir.  Evden eve nakliyat sabah saat 6 gelen elemanlarımız ambalajlama ve paketleme işlemleri yapmaktadır ve ardında araca taşınma işlemle gerçekleşir araca ta istiflenme işlemleri halatlarla bağlanır araca yüklenme işlemleri bitikten sonra ve boşaltılacağı yere hareketlenir boşaltma işlemleri gerçekleşir ve paketlenmiş eşyalarımızı ambalajları sökülür montalama işlem yapılır saat 12 de bitirmektedir. Özerdem nakliyat ailesi olarak 200 yılında başlamış olduğumuz günüde nakliyat en yüksek serüvenine günümüzde yüksek zirvede bulunup ve yolumuza devam etmektedir.

Kurumsal ve Profesyonel bir nakliyat şirketi haline gelen firmamız gerek ev  taşımacılığı gerek gününde nakliyat olsun gerekse de kurumsal taşımacılık işlemlerinde olsun her zaman başarılıdan başarıya nakliyat işlere imza atmıştır. Geçmişten bu yana Özerdem nakliyat ailesi olarak ayakta duran tek nakliyat şirketi olan Özerdem nakliyat her  zaman gününde nakliyat önem vermiş ve desteklemiştir.

Hiçbir zaman vermiş olduğu hizmetlerde taviz vermemiş, hizmet kalitesini daha da geliştirmek için büyük bir çaba içerisinde oluşturmuş olduğumuz gününde nakliyat büyük bir çaba harcamıştır. Yapılan organizasyonun eksiksiz bir şekilde ve profesyonelce hareket edilmesi için firmamız tarafından taşıma işlemlerinde elemanların başında bulunması için firma yetkilileri gönderilir. Ve işlemler tamamlandıktan sonra firmamızın yetkilileri ve müşterimiz tarafından evin içerisi tekrar kontrol edilerek eksik yada tamamlanmamış işlemler kontrol edilerek evden ekibimiz ile ayrılırız

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180