Müşteri Yorumları

23 Adet Yorum “Müşteri Yorumları”

 1. Verilen hizmetler gayet profesyonel bir şekilde planlanıp, gayet güzel bir işçilik ile uygulandı. Bu yüzden eşyalarımızı Ankara’dan İstanbul’a sorunsuz bir şekilde taşımayı başardık. Süreç içerisinde ilgi ve alakaları takdire şayandı. Müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket ediyorlar bu durumda zaten kaliteli bir hizmeti beraberinde getiriyor. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  1. Mevlüt bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 2. İnce işçilikleri, eşya paketleme konusundaki titizlikleri beni gayet memnun eden bir faktördü. Bu sebepten dolayı bu yorumu onlara hediye etmek istedim. Uzman personel kadrosu ve uygun fiyat avantajı ile süreci sorunsuz bir şekilde, üstün kalite hizmetler alarak tamamladık. Her şey için teşekkürler. Kolay gelsin.

  1. Uzman personellerimiz ile müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet verdiğimiz Rıfat beye güzel yorumları için teşekkür ederiz.

 3. ÖzErdem Nakliyatla tam 5 kez taşındım. En son gecen hafta taşındım. Beşinde de en iyi hizmeti en uygun fiyata aldım. 1 eşyamda bile kirilma olmadı. Teşekkürler güzel insanlar.

  1. Ziya bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 4. Selamlar, hem çok pratikler, hem de çok yardımcı oluyorlar. Sorunsuz bir şekilde, süreyi en güzel şekilde kullanarak taşıyorlar. Ev taşıma konusunda çok fazla deneyimi olan biri olarak en iyi taşımacılık diyorum. Çokca sağolun. İşleriniz rast gelsin. 😊

 5. Cumali kardeşim taşımanızdan memnun kaldım. İtanalı çalıştınız. Ev taşıyacağım zaman tekrar seni arayacağım. Arkadaşlarıma da sizi tavsiye edeceğim. Kolay gelsin.

 6. Biz de memnun kaldık itinalı ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

 7. Ben Özerdem Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Tanıştığıma memnun kaldım..Tavsiye ediyorum..👍👍
  Ve İşlerini Gayet Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekiplerle Çelişiyorlar teşekkürler Özerdem Nakliyat Sahibi Cumali Bey

 8. Öncelikle Cuma Ali Bey e ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Eşyalarımıza kendi eşyaları gibi sahip olup, çok hassas ve hızlı bir şekilde taşınmamızı sağladılar. Çalışan genç elemanlarıda çok taktir ettim. Ellerinize sağlık, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

  1. Ali Yanik bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 9. Çok süper bir hizmet aldım. Bugüne kadar on kereden fazla ev taşıttım açık ara en iyisiydi hem giren arkadaşlarrın tavrı hem taşıma konusunda gösterdikleri özen konusunda çok teşekkür ederim o kadar ilgililer ki ertesi gün bile evime gelip mobilyalardaki ufak dengesizlikleri bile halledip gittiler tekrar teşekkür ederim iyi günler dilerim

  1. Aslan Cihangiroğlu bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 10. internetten bulduğum rastgele bir nakliye firmasıydı eşyalarımı hiç zarar vermeden çok güzel bir şekilde taşıdılar yine taşınırsam özerdem nakliyat firmasını arayacağım bütün ekibe teşekkür ederim

  1. Süreyya Kartal ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 11. Evimi Ankara’dan İzmir’e Taşımak İçi Özerdem nakliyat Firmasına Anlaştık Ben Bu Zamana kadar Çok Firmayla Taşıtım ancak Özerdem Nakliyat Firması Kadar Profesyonel Hizmet Veren Firma Görmedim Ben Bu Firmayı Gönül Rahatıyla Her Kese Tavsiye Ederim Başta Cumali Bey ve Ekip Başı Mehmet Ali Beyefendiye Teşekkürler Ederim

  1. Halime Taşçı Oğlu ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 12. Kamu görevlisiyim.bugün evimiz taşındı.Bi arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık arkadaşlar ile. Çok kaliteli bir hizmet veriyorlar. Kesinlikle nakliye işiniz varsa öneriyorum.

  1. Tahsin Er ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 13. 29.04.2021 günü Mehmet Ali bey vasitasiyla ÖZERDEM NAKLİYAT a yaptirdim. İşçilik ve fiyat bakimindan gayet kaliteli ve uygun. Başta Mehmet ali beye ve ekibine teşekkürlerimi sunarim. Herkese tavsiye ederim.

  1. Ibrahim Bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 14. Bugün nakliye taşımacılık hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*