Müşteri Yorumları

4 Adet Yorum “Müşteri Yorumları”

  1. Verilen hizmetler gayet profesyonel bir şekilde planlanıp, gayet güzel bir işçilik ile uygulandı. Bu yüzden eşyalarımızı Ankara’dan İstanbul’a sorunsuz bir şekilde taşımayı başardık. Süreç içerisinde ilgi ve alakaları takdire şayandı. Müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket ediyorlar bu durumda zaten kaliteli bir hizmeti beraberinde getiriyor. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

    1. Mevlüt bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

  2. İnce işçilikleri, eşya paketleme konusundaki titizlikleri beni gayet memnun eden bir faktördü. Bu sebepten dolayı bu yorumu onlara hediye etmek istedim. Uzman personel kadrosu ve uygun fiyat avantajı ile süreci sorunsuz bir şekilde, üstün kalite hizmetler alarak tamamladık. Her şey için teşekkürler. Kolay gelsin.

    1. Uzman personellerimiz ile müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet verdiğimiz Rıfat beye güzel yorumları için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*