Müşteri Yorumları

10 Adet Yorum “Müşteri Yorumları”

 1. Verilen hizmetler gayet profesyonel bir şekilde planlanıp, gayet güzel bir işçilik ile uygulandı. Bu yüzden eşyalarımızı Ankara’dan İstanbul’a sorunsuz bir şekilde taşımayı başardık. Süreç içerisinde ilgi ve alakaları takdire şayandı. Müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket ediyorlar bu durumda zaten kaliteli bir hizmeti beraberinde getiriyor. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  1. Mevlüt bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 2. İnce işçilikleri, eşya paketleme konusundaki titizlikleri beni gayet memnun eden bir faktördü. Bu sebepten dolayı bu yorumu onlara hediye etmek istedim. Uzman personel kadrosu ve uygun fiyat avantajı ile süreci sorunsuz bir şekilde, üstün kalite hizmetler alarak tamamladık. Her şey için teşekkürler. Kolay gelsin.

  1. Uzman personellerimiz ile müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet verdiğimiz Rıfat beye güzel yorumları için teşekkür ederiz.

 3. ÖzErdem Nakliyatla tam 5 kez taşındım. En son gecen hafta taşındım. Beşinde de en iyi hizmeti en uygun fiyata aldım. 1 eşyamda bile kirilma olmadı. Teşekkürler güzel insanlar.

  1. Ziya bey ile sorunsuz bir şekilde eşya taşıma süreci geçirdik. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür eder, yeni evinizde mutlulukla oturmanızı dileriz.

 4. Selamlar, hem çok pratikler, hem de çok yardımcı oluyorlar. Sorunsuz bir şekilde, süreyi en güzel şekilde kullanarak taşıyorlar. Ev taşıma konusunda çok fazla deneyimi olan biri olarak en iyi taşımacılık diyorum. Çokca sağolun. İşleriniz rast gelsin. 😊

 5. Cumali kardeşim taşımanızdan memnun kaldım. İtanalı çalıştınız. Ev taşıyacağım zaman tekrar seni arayacağım. Arkadaşlarıma da sizi tavsiye edeceğim. Kolay gelsin.

 6. Biz de memnun kaldık itinalı ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

 7. Ben Özerdem Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Tanıştığıma memnun kaldım..Tavsiye ediyorum..👍👍
  Ve İşlerini Gayet Profesyonel Ve Güler Yüzlü Ekiplerle Çelişiyorlar teşekkürler Özerdem Nakliyat Sahibi Cumali Bey

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*