Parça Eşya Taşıma

Parça Ofis ve Büro Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren pek çok firmanın yeterince karlı bulmadığı için müşterilerine sunmaktan imtina ettiği Ankara parça eşya taşıma hizmeti de müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızın profesyonel nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden buyana müşterilerine en kalite hizmeti sunmaya özen gösteren şirketimiz aynı zamanda en uygun fiyat politikası uygulamasıyla da sektörde tercih sebebi olarak görülmektedir.

Geniş araç filosunda her türlü taşımacılık faaliyetleri için gerekli olan, son model kamyon, kamyonet, iş makineleri ve yükleme araçları ile asansör araçları bulunduran Özerdem Nakliyat firmamız, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunması sebebiyle de müşteri kitlesini her geçen gün artırmayı başarmaktadır.

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nedir?

Nakliyat firmalarından talep edilen parça eşya taşıma hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere nakliyat işlemlerinde bütün eşyaların değil sadece birkaç adet eşyanın taşınması anlamına gelmektedir. Özellikle sıfır veya ikinci el koltuk takımı veya beyaz eşya satın alan kişilerin bu mobilyalarını evlerine taşıtma işlemlerinde çoğunlukla nakliyat firmalarından olumsuz yanıt aldıkları bilinmektedir.

Taşımacılık sektöründe Ankara evden eve nakliyat firması olarak hizmet veren çok sayıda şirket, müşterilerinin talep ettiği parça eşya taşıma taleplerini yeterince kar getiren bir iş olarak görmedikleri için bu talepleri çoğunlukla reddetmektedir. Müşterilerine çok yüksek fiyat teklifleri veren şirketler de bu işleri yapmamak için parça eşya taşıtmak isteyen müşterilerini caydırma yoluna gitmektedir.

Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe 10 yılın üzerinde deneyime sahip olan Özerdem Nakliyat firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri arasında en uygun fiyatlı parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seren şirketimiz aynı zamanda müşterilerimizin başka bir yerde bulamayacakları en uygun fiyatları sunmasıyla da yoğun talep görmektedir.

Firmamızın Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinin bulunduğu hizmetlerimizin güncel fiyatları hakkında tüm merak ettiklerinizi firmamızın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

10 Adet Yorum “Parça Eşya Taşıma”

  1. Paketleme zamanlama fiyat fayda dengesi her şeyiyle mükemmel bir firma. Biz şehirler arası kullandık ama şehir içi veya şehirler arası taşınmalarınızda hiç düşünmeden seçebilirsiniz. bir kere daha buradan teşekkür ediyorum.

  2. Arkadaşlar çok hızlı ve iyi çalışıyor. İşleri olmadıkları halde bile ellerinden gelen yardımı yapıyorlar. Oldukça memnun kaldım. Sorunsuz bir taşıma oldu.

  3. Söyledikleri saatte taşıma alanında olup paketlemeleriyle ve ikili diyaloglarından çok memnun kaldık. Eşyaya herhangi bir zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Daha önce de ozerdem Evden eve taşıma ile gerçekleştirmiştik her şey için teşekkür ederiz. 🙏

  4. İşini hakkıyla yapan dürüst güvenilir bir firma kesinlikle rahatlıkla tavsiye edilir.

  5. Profosyonel, İlgili, deneyimli, hızlı, dikkatli, iyi niyetli ve çok çalışkan bir firma. Nakliye öncesi gelerek, her iki uçta da inceleme yapıyorlar ve en uygun şekilde hizmetlerini veriyorlar. Müşteri ile sürekli iletişim halindeler. Tertemiz çalışıyorlar, çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

  6. Sorunsuz bir taşınma gerçekleşti. Verilen tarih ve saatte konuştuğumuz gibi tam zamanında gerçekleşti, ekibe teşekkür ederiz.

  7. Çok memnun kaldık. Zamanından önce gelmeleri, hızlı ve dikkatli taşımaları ve bize olan tutumları gayet iyiydi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler ÖZ ERDEM NAKLİYAT 🙂

  8. Taşınma öncesinde çok kaygılıydım, özerdem evden eve taşımacılık ile anlaştım, ekibi işini çok iyi yaptı, eşyamı 2 saatte aldılar ve iyi bir zamanlamayla taşıdılar, işlerinde hızlı ve iyiler gerçekten. Şiddetle tavsiye ederim.

  9. Çok memnun kaldık tekrar taşınırsak kesinlikle tercih edeceğiz. Özenle eşyaları sarıp taşıdılar hiçbir sıkıntı yaşamadık. En önemlisi çok hızlı bir şekilde sorunsuz yeni evimize geçtik. Çalışanlara çok teşekkür ediyoruz emeklerine sağlık.👍👍

  10. en ufak bir sorun yaşamadan, pratik, hızlı, güvenli şekilde taşındık, tüm çalışanları harika insanlar, hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*