Hakkımızda

Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti esaslı faaliyetlerini ilk önceliği haline getiren Özerdem Nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana görev aldığı bütün taşımacılık işlerini, aynı profesyonel meslek ahlakı ve güvenilir hizmet kalitesiyle sonuçlandırmayı başarmıştır. Bu sayede her ekonomik kesimden müşterisine memnuniyet verici hizmet sunmasıyla öne çıkan taşımacılık firmamız, sektörün en çok tercih edilen ve güvenilen şirketleri arasında gösterilmektedir.

Her biri sektörün içinden yetişmiş genç ve dinamik çalışan kadrosuyla müşterilerine profesyonel hizmet sunan firmamız, Ankara evden eve asansörlü nakliyat başta olmak üzere taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan bütün faaliyetleri meslek etiğine uygun olarak güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde yerine getirmeye özen göstermektedir.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Firması

Taşımacılık sektöründe 10 yılın üzerinde tecrübeye sahip olan firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana ticari kaygıları ikinci planda tutup, önceliği müşterilerinin memnuniyetine veren ender firmalardan biri olarak öne çıkmaktadır. Taşıma işlemlerinin müşterilerimiz açısından ne kadar stresli ve yıpratıcı olduğunun bilincinde olarak, nakliyat sürecini en kısa zamanda başarılı bir şekilde sonuçlandırmayı hedefleyen deneyimli çalışanlarımız, aynı zamanda tüm şehir içi veya Ankara şehirler arası nakliyat faaliyetlerinde güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Geniş araç filosunda bulunan son model kamyon, kamyonet, yükleme araçları, iş makineleri ve asansör araçları ile çağın gereklerine uygun olarak kaliteli hizmet sunan Özerdem Nakliyat firmamız, bu özellikleri sayesinde sektörde öne çıkmayı başarmaktadır. Aynı zamanda kurulduğu günden bu yana her bütçeye uygun fiyat politikası uygulayan firmamız bu sayede memurundan öğrencisine, işçisinden emeklisine kadar geniş çapta bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Sigortalı ve Memnuniyet Garantili Hizmet

Müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyalarıymış gibi davranan genç ve dinamik çalışan kadrosuyla talep edilen kaliteli nakliyat hizmetlerini sunan firmamız, ayrıca piyasadaki en uygun fiyatlı Ankara asansörlü nakliyat firması olarak da adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Teknikerlerimizin düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptıkları asansör araçlarımız sayesinde taşıma işlemlerinizi sanılanın aksine çok daha ekonomik bir hale getirebilirsiniz. Çünkü asansörlü nakliyat hizmetleri müşterilerimiz açısından hem zamandan hem de işgücünden tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*