Anasayfa > Ankara Evden Eve Nakliyat > Ayaş Evden Eve Nakliyat

Ayaş Özerdem nakliyat sizlere hızlı ve pratik ve zarar vermeden siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı güvenli bir şekilde evinizden alıp ve diğer evinize taşıma işlemleri gerçekleşir.

Özerdem nakliyat profesyonel elemanlarımızla daima kaliteli bir hizmet sunmakta 1996 yılında kurulan firmamız daima yeniliklerin peşindedir.    

Siz değerli müşterilerimize güvencesini kazanarak nakliyat işin yapmış olmaktayız ve günümüzde Türkiye de binlerce firmanın en üstünde yer almak sizlerin bize verdiğiniz destekle sayesinde bu yola devam etmekteyiz.

Sizlerin sadece evinizde oturmanız ve bizim firmamızın profesyonelliğini seyretmeniz ve eşyalarınızın nasıl pratik bir şekilde taşındığını seyretmeniz istemekteyiz.

Özerdem nakliyat sizlerin daima eşyalarınızı minimum hasar vermeden taşınması gerçekleştirmekte yüksek katlarda asansörlü taşıma hizmeti de vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmet verebilen numaralarımız (0538 823 41 80) (0312 332 815 78) daima ve her zaman destek vermekteyiz.

Sizlerin her hangi bir firmaya yönlendirmeden firmamızın kendisi yapmaktadır. Özerdem nakliyat daima memnun ve güler yüzleriyle ve işlerinizi yapmaktadır ve hiçbir zaman sizler mağdur duruma sokmada işini yapmaktadır. 

 

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)